Op 24 november zijn de Grammy genomineerden bekendgemaakt in de categorieën Country, Americana, Bluegrass en Folk.
De winnaars worden op 31 januari bekend tijdens een live uitzending op CBS.
Zie het overzicht hieronder.
Best Country Album
- Lady Like, Ingrid Andress
- Your Life Is a Record, Brandy Clark
- Wildcard, Miranda Lambert
- Nightfall, Little Big Town
- Never Will, Ashley McBryde
Best Country Song (Awarded to Songwriters)
- “Bluebird,” Luke Dick, Natalie Hemby and Miranda Lambert, songwriters (Miranda Lambert)
- “The Bones,” Maren Morris, Jimmy Robbins and Laura Veltz, songwriters (Maren Morris)
- “Crowded Table,” Brandi Carlile, Natalie Hemby and Lori McKenna, songwriters (The Highwomen)
- “More Hearts Than Mine,” Ingrid Andress, Sam Ellis and Derrick Southerland, songwriters (Ingrid Andress)
- “Some People Do,” Jesse Frasure, Shane McAnally, Matthew Ramsey and Thomas Rhett, songwriters (Old Dominion)
Best Country Solo Performance
- “Stick That in Your Country Song,” Eric Church
- “Who You Thought I Was,” Brandy Clark
- “When My Amy Prays,” Vince Gill
- “Black Like Me,” Mickey Guyton
- “Bluebird,” Miranda Lambert
Best Country Duo / Group Performance
- “All Night,” Brothers Osborne
- “10,000 Hours,” Dan + Shay and Justin Bieber
- “Ocean,” Lady A
- “Sugar Coat,” Little Big Town
- “Some People Do,” Old Dominion
Best Americana Album
- Old Flowers, Courtney Marie Andrews
- Terms of Messenger, Hiss Golden Messenger
- World on the Ground, Sarah Jarosz
- El Dorado, Marcus King
- Good Souls, Better Angels, Lucinda Williams
Best American Roots Song (Awarded to Songwriters)
- “Cabin,” Laura Rodgers and Lydia Rogers, songwriters (The Secret Sisters)
- “Ceiling to the Floor,” Sierra Hull and Kai Welch, songwriters (Sierra Hull)
- “Hometown,” Sarah Jarosz, songwriter (Sarah Jarosz)
- “I Remember Everything,” Pat McLaughlin and John Prine, songwriters (John Prine)
- “Man Without a Soul,” Tom Overby and Lucinda Williams, songwriters (Lucinda Williams)
Best American Roots Performance
- “Colors,” Black Pumas
- “Deep in Love,” Bonny Light Horseman
- “Short and Sweet,” Brittany Howard
- “I’ll Be Gone,” Norah John and Mavis Staples
- “I Remember Everything,” John Prine
Best Bluegrass Album
- Man on Fire, Danny Barnes
- To Live in Two Worlds, Vol. 1, Thomm Jutz
- North Carolina Songbook, Steep Canyon Rangers
- Home, Billy Strings
- The John Hartford Fiddle Tune Project, Vol. 1, Various Artists
Best Folk Album
- Bonny Light Horseman, Bonny Light Horseman
- Thanks for the Dance, Leonard Cohen
- Song for Our Daughter, Laura Marling
- Saturn Return, The Secret Sisters
- All the Good Times, Gillian Welch & David Rawlings